Anasayfa » Anasayfa » Kolejler`e Pozitif Yaklaşım
Kolejler`e Pozitif Yaklaşım

Kolejler`e Pozitif Yaklaşım

İyi bir eğitim ile iyi bir gelecek demektir. Bunun farkında olan aileler çocuklarını iyi bir okula kayıt yaptırmadan önce uzun bir araştırmaya giriyorlar ve araştırmanın ilk bakışı okulun sosyal medya hesapları ve internet`teki okul hakkındaki görsel içerikler.

Kolejler Pozitif Yaklaşımı ile
İstanbul’un karmaşık kentsel yapısı içinde sıkışıp kalmış çocuklar için nefes alabilecekleri, kendilerini rahat hissedebilecekleri, eğitimi zorunluluk olarak değil eğlence olarak görebilecekleri bir okul her anne babanın muhakkak en baş kriteridir. Büyük bir bahçesi, bahçenin içinde çeşitli hayvanları ile hem doğala yakın, hem de direkt araştırarak öğrenebilecekleri imkânları sunan bir kolej, Kolejler, aynı zamanda çocukların ilgi alanlarına göre eğitim almaları gerektiğini savunan bir akademik yapıya sahiptir. İstanbul’daki kolejler arasında farklı bir yere sahip olan Koleji’nde pozitif yaklaşım her şeyden önce gelir. Öğrencinin bir “birey” olarak kendini doğru ifade edebilmesi, pozitif yaklaşımın getirisidir. Önemli olan sonuca gidilen yol olarak düşünülmelidir. Çocukların yaşlarına göre bedensel ve mental gelişimleri göz önüne alınarak hazırlanan programlarda her bir detay, farklı düşünülmüş ve kendi durumu içinde değerlendirilerek akademik başarısını getirecek programları hazırlanmıştır.

kurulduğu günden bu güne İstanbul Kolejleri arasında, erdemli birey yetiştirme ve Atatürk sevgisini müfredatından hiç eksik etmedi.

 

Kullanıcı Oyu:
1 Kötü2 İdare Eder3 İyi4 Çok İyi5 Harika (7 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Yazar Hakkında: Gurmelgyo
Yorumlar
Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?
Tema Tasarım | Osgaka.com