Anasayfa » Toki » Ankara Sincan Saraycık TOKİ fiyatları!
Ankara Sincan Saraycık TOKİ fiyatları!

Ankara Sincan Saraycık TOKİ fiyatları!

2+1 nitelikli 403 adet konutun satışa sunulacağı Ankara Sincan Saraycık TOKİ fiyatları detaylarını sizler için araştırdık.

Ankara Sincan Saraycık TOKİ fiyatları şu şekilde; Sincan Saraycık Toki evleri fiyatları 132 bin 900 TL ila 186 bin 423 TL arasında değişiyor.

Ankara Sincan Saraycık Mahallesi 1. Bölge, 2. Bölge ve 3. Bölge Kentsel Yenileme Projesi kapsamında inşa edilen Sincan Saraycık Mahallesi TOKİ satışları 30 Ekim – 31 Aralık 2018 tarihleri arasında yapılacak. Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından hayata geçirilen projede yer alan konutların satışları Türkiye Halk Bankası A.Ş. Şubeleri tarafından yapılacak olup, projenin temerküz şubesi Ankara Sincan Şubesidir.

TOKİ tarafından yapılan açıklama şu şekilde; “Konut satın almak için başvuruda bulunan kişilerin kendisi, eşi ve velayeti altındaki çocukları üzerine tapuda kayıtlı bağımsız bir konutun bulunmaması, daha önce Toplu Konut İdaresince satılmış bir gayrimenkule sahip olmamış ve daha önce Toplu Konut İdaresinden kredi almamış olmaları” şartları kaldırılmıştır.

Sincan Saraycık Mahallesi TOKİ satış duyurusu için Bilgi Almak İçin Arayınız.
Ankara Sincan Saraycık TOKİ fiyatları için Bilgi Almak İçin Arayınız.

Gürmel GYO / www.konutprojehaberleri.com    

KAYNAK

Yazar Hakkında: Gurmelgyo
Tema Tasarım | Osgaka.com