Anasayfa » Toki » Ankara Turkuaz Vadisi TOKİ’de 7 konut bugün kurasız satışa çıkıyor!
Ankara Turkuaz Vadisi TOKİ’de 7 konut bugün kurasız satışa çıkıyor!

Ankara Turkuaz Vadisi TOKİ’de 7 konut bugün kurasız satışa çıkıyor!

Ankara Turkuaz Vadisi Projesi Toplu Konut Uygulaması kapsamında inşa edilen Ankara Turkuaz Vadisi TOKİ‘de 7 konut bugün kurasız satışa çıkıyor.

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından hayata geçirilen 7 adet konut;ön şartsız, kurasız başvuru önceliğine göre konut alma ve seçme olanağı ile Açık Satışa sunulacak. Ankara Turkuaz Vadisi Toki satılık daire seçenekleri konut alıcılarına sunulacak.

4+1 planında inşa edilen 7 adet konutun satışa sunulacağı Ankara Turkuaz Vadisi TOKİ projesinde satışlar 15 Ekim 2018 – 31 Aralık 2018 tarihleri arasında yapılacak. Projede yer alan konutların satışları TC. Ziraat Bankası AŞ. Bilkent Plaza/Ankara şubesi tarafından yürütülecek.

TOKİ tarafından yapılan açıklama şu şekilde; “Konut satın almak için başvuruda bulunan kişilerin kendisi, eşi ve velayeti altındaki çocukları üzerine tapuda kayıtlı bağımsız bir konutun bulunmaması, daha önce Toplu Konut İdaresince satılmış bir gayrimenkule sahip olmamış ve daha önce Toplu Konut İdaresinden kredi almamış olmaları” şartları kaldırılmıştır.

Ankara Turkuaz Vadisi TOKİ satış duyurusu için Bilgi Almak İçin Arayınız.
Ankara Turkuaz Vadisi TOKİ fiyatları için Bilgi Almak İçin Arayınız.

Gürmel GYO / www.konutprojehaberleri.com  

KAYNAK

Yazar Hakkında: Gurmelgyo
Tema Tasarım | Osgaka.com