Anasayfa » Toki » Diyarbakır Kayapınar TOKİ satışları 25 Ekim’de başlıyor!
Diyarbakır Kayapınar TOKİ satışları 25 Ekim’de başlıyor!

Diyarbakır Kayapınar TOKİ satışları 25 Ekim’de başlıyor!

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından hayata geçirilen Diyarbakır Kayapınar TOKİ satışları 25 Ekim’de başlıyor.

Diyarbakır Kayapınar 808 Konut Projesi Toplu Konut Uygulaması kapsamında inşa edilen 134 adet konut ön şartsız, kurasız başvuru önceliğine göre konut alma ve seçme olanağı ile Açık Satışa sunulacak.

3+1 planında inşa edilen konutların satışa sunulacağı Diyarbakır Kayapınar TOKİ satışları 25 Ekim – 31 Aralık 2018 tarihleri arasında yapılacak. Projede yer alan konutların satış işlemleri Türkiye Halk Bankası A.Ş.’nin Diyarbakır ilindeki yetkili şubeleri aracılığıyla yürütülecek.

TOKİ tarafından yapılan açıklama u şekilde; Konut alıcılarının T.C. vatandaşı olması ve 18 yaşını doldurmuş olması şartı aranacaktır. “Konut satın almak için başvuruda bulunan kişilerin kendisi, eşi ve velayeti altındaki çocukları üzerine tapuda kayıtlı bağımsız bir konutun bulunmaması, daha önce Toplu Konut İdaresince satılmış bir gayrimenkule sahip olmamış ve daha önce Toplu Konut İdaresinden kredi almamış olmaları” şartları aranmayacaktır.

Diyarbakır Kayapınar TOKİ satışları ile ilgili gelişmeleri ve haberleri sitemizden takip edebilirsiniz.

Kayapınar TOKİ Evleri satış duyurusu için Bilgi Almak İçin Arayınız.
Kayapınar TOKİ Evleri fiyatları için Bilgi Almak İçin Arayınız.

Gürmel GYO / www.konutprojehaberleri.com

KAYNAK

Yazar Hakkında: Gurmelgyo
Tema Tasarım | Osgaka.com