Anasayfa » Emlak Konut » Emlak Konut erken ödeme indirimi hesaplama tablosu!
Emlak Konut erken ödeme indirimi hesaplama tablosu!

Emlak Konut erken ödeme indirimi hesaplama tablosu!

Sektörde adından sıkça söz ettiren Emlak Konut erken ödeme indirimi hesaplama tablosu detaylarını sizler için araştırdık.

Başvuruların 7 Aralık 2018 tarihine kadar süreceği Emlak Konut erken ödeme indirimi hesaplama tablosu belli oldu. Emlak Konut peşin ödeme indirimi hesaplama tablosu için Bilgi Almak İçin Arayınız.

Emlak Konut’tan daire alan ve borcu halihazırda devam eden kişilerin yararlanabileceği Emlak Konut GYO erken ödeme indirimi kampanyası 2018 için başvurular Emlak Konut GYO online işlemler kısmından yapılıyor. Emlak Konut erken ödeme indirimi 2018 başvuru için Bilgi Almak İçin Arayınız.

Kişiye özel ödeme imkanının sunulduğu Emlak Konut peşin ödeme indirimi kampanyası 2018 kapsamından borcun tamamınının veya bir kısmının ödenmesi durumunda yararlanılabilecek. Borcun tamamının kapatılması durumunda yüzde 35 oranında indirimin uygulanacağı Emlak Konut borç erken kapama 2018 kapsamında 65 adet proje yer alıyor. Borcun yüzde 75’inin ödenmesi durumunda yüzde 26,5, yüzde 50’nin ödenmesi durumunda yüzde 17,50, yüzde 25’nin ödenmesi durumunda ise yüzde 7,75 oranında indirim yapılacak.

Emlak Konut erken ödeme indirimi hesaplama tablosu ile ilgili gelişmeleri ve haberleri sitemizden takip edebilirsiniz.

Emlak Konut erken ödeme indirimi 2018 geçerli projeler için Bilgi Almak İçin Arayınız

Gürmel GYO / www.konutprojehaberleri.com

KAYNAK

Yazar Hakkında: Gurmelgyo
Tema Tasarım | Osgaka.com