Anasayfa » Emlak Konut » Emlak Konut kampanyası 2018 Antalya!
Emlak Konut kampanyası 2018 Antalya!

Emlak Konut kampanyası 2018 Antalya!

Emlak Konut kampanyası 2018 Antalya detaylarını sizler için araştırdık. Emlak Konut önderliğinde başlatılan ve KONUTDER, GYODER ve İNDER’in destek verdiği “Türkiye İçin Kazanç Vakti” sloganı ile lanse edilen kampanyaya Sur Yapı 16 projesiyle katıldı.

Emlak Konut GYO önderliğinde başlatılan konut kampanyasına Sur Yapı Antalya projesi de katıldı. Cazip ödeme seçeneklerinin sunulduğu Antalya Emlak Konut kampanya detaylarını sizler için araştırdık.

Emlak Konut kampanyası 2018 Antalya detayları şu şekilde; ​1 milyon 300 bin metrekare proje alanında konumlandırılan Sur Yapı Antalya 60 ay 0,98 faiz oranı kampanyası başladı. Yaklaşık 19 bin konuttan oluşacak olan Sur Yapı Antalya projesinde kampanya kapsamında liste fiyatı üzerinden yüzde 10 indirim ve yüzde 10 peşinatla ev sahibi olunabilecek. Sur Yapı projelerinde ayrıca yüzde 10 kampanya indirimine ek yüzde 20 tamamı peşin indirimi yapılacak. 

Antalya Kepez’de inşa edilen Sur Yapı Antalya projesinde meydanlar, göletleri müzeler, yeşil alanlar, çocuk parkları, alışveriş alanları, yarı açık pasaj alanları, camiler, okullar, hastane, pazar alanları yer alacak. Kentsel dönüşüm kapsamında inşa edilen Sur Yapı Antalya projesi Antalya Kepez Santral Mahallesi’nde konumlanıyor. 

Emlak Konut kampanyası 2018 Antalya ile ilgili gelişmeleri ve haberleri sitemizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Sur Yapı Antalya projesinin etaplarından biri olan Sur Yapı Turkuaz Etabı 2. kısımda ön satışlar başladı. Sur Yapı Turkuaz etabı detayları için Bilgi Almak İçin Arayınız.

Sur Yapı Antalya ev fiyatları için Bilgi Almak İçin Arayınız.
Sur Yapı Antalya teslim tarihi? Emlak Haberleri Emlak Haber
Sur Yapı Antalya 2. etap son durum bilgisi için Bilgi Almak İçin Arayınız.
Sur Yapı Antalya nerede? Emlak Haberleri Emlak Haber/span>.

Gürmel GYO / Konut Proje Haberleri

KAYNAK

Yazar Hakkında: Gurmelgyo
Tema Tasarım | Osgaka.com