Anasayfa » İmar » İmar affı müracaat yerleri!
İmar affı müracaat yerleri!

İmar affı müracaat yerleri!

İmar affı müracaat yerleri detaylarını sizler için araştırdık. Vatandaşlar ‘Yapı Kayıt Belgesi Başvuru Formu’ aracılığıyla başvurularını yapacak.

İmar affı müracaat yerleri detayları şu şekilde; Başvuru formunda yapının sahibinin kimlik bilgileri ile yapının bilgilerinin yazılacağı bölümler bulunacak. Formda belirtilen yapı tipini seçerek arsa büyüklüğünü ve arsanın emlak vergisi rayiç değerini Maliye Bakanlığı’nın Gelir İdaresi Başkanlığı’ndan öğrenerek beyan edecek. 

İmar barışı başvuru e devlet üzerinden online olarak ya da bakanlık tarafından açıklanan lisanslı kurulular tarafından kabul edilecek. İmar barışı e devletten nasıl yapılır sorusunun cevabı için Bilgi Almak İçin Arayınız.

Yaklaşık 13 milyon yapıyı ilgilendiren yapı kayıt belgesi için 13 Ağustos 2018 tarihinden önce başvuruda bulunarak, hatalı veya eksik beyanda bulunduğu halde ödemelerini yapmış kişiler güncelleme yapabilecek. İmar barışı başvuru düzeltme ile ilgili detaylar için Bilgi Almak İçin Arayınız.

İmar affı müracaat yerleri detaylarını sizler için araştırdık. İmar affı için nereye başvurulur sorusu ile ilgili gelişmeleri ve haberleri takip etmek için  Emlak Haberleri Emlak Haber

Gürmel GYO / www.konutprojehaberleri.com

KAYNAK

Yazar Hakkında: Gurmelgyo
Benzer Yazılar
Tema Tasarım | Osgaka.com