Anasayfa » İmar » İmar affı ödeme yerleri!
İmar affı ödeme yerleri!

İmar affı ödeme yerleri!

İmar affı ödeme yerleri ile ilgili detayları sizler için araştırdık. 8 Haziran 2018 tarihinde başlayan imar affı başvuruları 31 Ekim 2018 tarihine kadar devam edecek. Başvuruda bulunan kişiler 31 Aralık 2018 tarihine kadar kayıt bedellerini ödeyebilecek.

İmar affı ödeme yerleri detaylarını şu şekilde; Başvurularını tamamlayan kişiler kayıt sırasında verilen başvuru numarası ile ücretlerini Ziraat Bankası imar barışı ödemesi kapsamında yatırıyor. Ziraat Bankası’ndan ‘Başvuru numarası’ ile fatura öder gibi imar barışı ödemeleri kolaylıkla yapılabilecek. Başvuru sonrasında ödemelerini yapan kişilerin başvuru işlemleri tamamlanmış olacak.

Yapılacak başvuru için yapı maliyeti, arsa emlak değeri toplamı üzerinden konutlarda yüzde 3, ticari yapılarda ise yüzde 5 olarak yatırılacak. İmar barışı için başvurular E-devlet üzerinden online olarak ya da bakanlık tarafından açıklanan lisanslı kurulular tarafından kabul edilecek.

İmar affı ödeme yerleri detaylarını sizler için araştırdık. İmar affı ödemeleri nereye yapılacak sorusu ile ilgili gelişmeleri ve haberleri takip etmek için  Emlak Haberleri Emlak Haber

Gürmel GYO / www.konutprojehaberleri.com

KAYNAK

Yazar Hakkında: Gurmelgyo
Tema Tasarım | Osgaka.com