Anasayfa » Toki » İzmir Kınık TOKİ Evleri 2018!
İzmir Kınık TOKİ Evleri 2018!

İzmir Kınık TOKİ Evleri 2018!

İzmir Kınık 271 konut projesi kapsamında inşa edilen İzmir Kınık TOKİ Evleri 2018 detaylarını sizler için araştırdık.

İzmir Kınık TOKİ Evleri 2018 detayları şu şekilde;
Projede yer alan 7 adet konut ön şartsız, kurasız başvuru önceliğine göre konut alma ve seçme olanağı ile Açık Satışa sunulacak. Bu kapsamda İzmir Kınık TOKİ satılık daire seçenekleri konut alıcılarına sunulacak.

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından hayata geçirilen İzmir Kınık TOKİ Evleri satışları 26 Kasım 2018 – 31 Aralık 2018 tarihleri arasında yapılacak. 4 adet 2+1 alt gelir grubu ve 3 adet 3+1 orta gelir grubu konutun satışa sunulacağı projede yer alan konutların satışları TC. Ziraat Bankası AŞ. Tüm Şubeler tarafından yapılacak.

Alt gelir grubu konut satın almak için başvuruda bulunan kişilerin;
– T.C. vatandaşı olması,
– Başvurulan projenin bulunduğu il sınırları içerisinde 1 (bir) yıldan az olmamak koşulu ile ikamet ediyor olması veya il nüfusuna kayıtlı olması,
-Başvuru sahibinin kendisinin, eşinin ve velayeti altındaki çocuklarının Toplu Konut İdaresinden konut satın almamış olması ve tapuda kayıtlı kat irtifaklı/kat mülkiyetli bağımsız bir bölümün veya müstakil konutunun bulunmaması (tarla, bağ, bahçe, köyevi ve işyeri hariç)
– Başvuru tarihi itibariyle 25 yaşını doldurmuş olması gerekmekte olup, ancak, eşi vefat etmiş olan çocuklu dul bayanlarda yaş şartı aranmamaktadır.
– Aylık hane halkı gelirinin, en fazla net 4.500 TL olması, (Başvuru sahibinin, eşinin ve velayeti altındaki çocuklarının gıda, yol, vs. her türlü aldıkları yardımlar dahil olmak üzere toplam hane halkı aylık net gelirinin en fazla 4.500 TL olması gerekmektedir.)

İzmir Kınık TOKİ Evleri alt gelir grubu satış duyurusu için Bilgi Almak İçin Arayınız.
İzmir Kınık TOKİ Evleri orta gelir grubu satış duyurusu için Bilgi Almak İçin Arayınız.
İzmir Kınık TOKİ Evleri fiyatları için Bilgi Almak İçin Arayınız.

İzmir Kınık TOKİ Evleri 2018 ile ilgili gelişmeleri ve haberleri sitemizden takip edebilirsiniz.

Gürmel GYO / www.konutprojehaberleri.com

KAYNAK

Yazar Hakkında: Gurmelgyo
Tema Tasarım | Osgaka.com