Anasayfa » Toki » İzmir Tire TOKİ’de 18 konut kurasız satışa çıkacak!
İzmir Tire TOKİ’de 18 konut kurasız satışa çıkacak!

İzmir Tire TOKİ’de 18 konut kurasız satışa çıkacak!

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından hayata geçirilen İzmir Tire TOKİ‘de 18 konut kurasız satışa çıkacak.

İzmir Tire 529 Konut Projesi kapsamında inşa edilen 18 adet konut ;ön şartsız, kurasız başvuru önceliğine göre konut alma ve seçme olanağı ile Açık Satışa sunulacak. İzmir Tire TOKİ Evleri satılık daire seçenekleri konut alıcılarına sunulacak.

9 adet 2+1 alt gelir grubu ve 9 adet 3+1 orta gelir grubu konutun satışa sunulacağı İzmir Tire TOKİ projesinde satışlar 15 Kasım 2018 – 31 Aralık 2018 tarihleri arasında yapılacak. Projede yer alan konutların satışları TC. Ziraat Bankası AŞ. Tire/İzmir şubesi tarafından gerçekleştirilecek.

Orta gelir grubu için TOKİ tarafından yapılan açıklama şu şekilde; “Konut satın almak için başvuruda bulunan kişilerin kendisi, eşi ve velayeti altındaki çocukları üzerine tapuda kayıtlı bağımsız bir konutun bulunmaması, daha önce Toplu Konut İdaresince satılmış bir gayrimenkule sahip olmamış ve daha önce Toplu Konut İdaresinden kredi almamış olmaları” şartları kaldırılmıştır

İzmir Tire TOKİ alt gelir grubu satış duyurusu için Bilgi Almak İçin Arayınız.
İzmir Tire TOKİ orta gelir grubu satış duyurusu için Bilgi Almak İçin Arayınız.
İzmir Tire TOKİ fiyatları için Bilgi Almak İçin Arayınız.

Gürmel GYO / www.konutprojehaberleri.com  

KAYNAK

Yazar Hakkında: Gurmelgyo
Tema Tasarım | Osgaka.com