Anasayfa » Güncel » Kiptaş’tan 60 ay vade farksız taksit kampanyası!
Kiptaş’tan 60 ay vade farksız taksit kampanyası!

Kiptaş’tan 60 ay vade farksız taksit kampanyası!

İstanbul’un çeşitli bölgelerinde yaşanabilir ve güvenilir kentler üreten Kiptaş yeni kampanya başlattı.

Daha öncesinde ​Emlak Konut GYO ile sektörün 3 çatı derneği Konut Geliştiricileri ve Yatırımcıları Derneği (KONUTDER), İstanbul İnşaatçılar Derneği (İNDER) ile Gayrimenkul ve Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Derneği ile başlatılan konutta yeni kampanyaya katılmış olan Kiptaş şimdi ise 4 projesinde geçerli olan yeni bir kampanyayı konut alıcılarına sunuyor. 

Kiptaş 60 ay vade farksız taksit kampanyası başladı. Kiptaş 60 ay vade farksız taksit kampanyası kapsamında peşin alımlarda yüzde 15 indirim uygulanırken ayrıca yüzde 10 peşinat imkanıda yer alıyor. Kiptaş kampanya 2018 hemen teslim projelerde gerçerli. İşte merak edilen Kiptaş konut kampanya geçerli olduğu projeler;

Maltepe Evlapark
Süreyyapaşa Ormanı ve 63 bin metrekare yeşil alana komşu konumda olan projede 111 metrekare  ile 192 metrekare arasında değişen 5 farklı daire tipi bulunuyor. 180 daireden oluşan projede  5 bin metrekare peyzaj alanı bulunuyor. 5 blok olarak inşa edilen proje butik konsepti ile inşa ediliyor. Maltepe Evlapark 60 ay vade farksız kampanya detayları için Bilgi Almak İçin Arayınız.

Vaditepe Gölevleri
1 +1, 2 +1, 3 +1, ve 4 + 1 daire seçeneklerine sahip olan projede 357 daire ve 52 ticari alan bulunuyor. Ayrıca projede mini Golf sahasından fitness salonuna, kapalı yüzme havuzundan araç şarj ünitelerine Bahçeşehir’in göl manzaralı yaşamı Vaditepe Gölevleri’nde bulunuyor. Vaditepe Gölevleri 60 ay vade farksız kampanya detayları için Bilgi Almak İçin Arayınız.

5.Levent Güzeltepe
17 ayrı blok ve 2 mahalleden oluşan 5. Levent projesi 4 bin konutuyla, İstanbul’a 15 bin kişinin yaşayacağı modern bir semt kazandıracak. 1 milyar 800 Milyon TL’lik dev yatırımla 473 bin metrekare arazi üzerinde hayata geçirilen projede 1+1’den 4+1’e, 50’ye yakın farklı tipte tasarlanan 2 bin 288 daire bulunuyor.  5. Levent Güzeltepe 60 ay vade farksız kampanya detayları için Bilgi Almak İçin Arayınız.

Venezia Mega
82 bin metrekarelik arazi üzerinde yer alan Venezia, 2000 konutun yer aldığı, 200 mağazalı açık hava alışveriş merkezi ve 25 bin metrekarelik alana sahip ofis etaplarından oluşuyor. Kiptaş Venezia 60 ay vade farksız kampanya detayları için Bilgi Almak İçin Arayınız.

Kiptaş 60 ay vade farksız taksit kampanyası ile ilgili gelişmeleri ve haberleri sayfamızdan takip edebilirsiniz.

Konut Proje Haberleri / Emlak Haberleri

KAYNAK

Yazar Hakkında: Gurmelgyo
Tema Tasarım | Osgaka.com