Anasayfa » Konut Kredisi » Konut kredisi faiz oranları ne zaman düşer?
Konut kredisi faiz oranları ne zaman düşer?

Konut kredisi faiz oranları ne zaman düşer?

konut kredisi nema oranları ne vakit rüyaer sorusunun detaylı cevabı haberimizde yer kırmızııyor.
Milyonlarca insanın merak ettiği konut kredisi nema oranları ne vakit rüyaer sorusunun detaylı cevabını sizler dahilin fasılaştırdık. 

konut kredisi nema oranları ne vakit rüyaer sorusunun detaylı cevabı şu şekilde; konut kredisi nema indirimi kampanyasının 30 Haziran’da nihayet bulması ile nema oranlarında yükseliş islakandı. 100 bin TL konut kredisi dahilin güncel nema oranlarında standart 60 ay vadeye bakıldığında yüzde 1,38’lik nema nispetı tarım Bankası ve Halk Bankası ilk sırayı aldı.

Birfazla vatandaş konut almak dahilin kredi nema oranlarının rüyamesini bekliyor. ama bankalar kredi nema oranlarını yükseltmeye devam ediyor. Yüzde 2’yi aşarak rekor kıran konut kredisi nema oranları ile ilgili yeni Maliye Bakanı Berat Albayrak harekete geçti.

Bakan Berat Albayrak, nema indirimi dahilin bankalarla biraraya gelerek görüşmeler yaptı. Milyonlarca şahıs şimdi kredi nema oranlarının yüzde 1’in altına düşürülmesini bekliyor. Konutla ilgili gelişmeler ve haberler ” adresinde yer alacak.

konut kredisi nema oranları ne vakit rüyaer haberini sizler dahilin derledik. En düşük konut kredisi nema oranları dahilin tıklayınız.

Hilal MİSİRLİ
 

Yazar Hakkında: Gurmelgyo
Yorumlar
Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?
Tema Tasarım | Osgaka.com