Anasayfa » Anasayfa » Kütahya Altıntaş TOKİ’de kurasız satışlar devam ediyor!
Kütahya Altıntaş TOKİ’de kurasız satışlar devam ediyor!

Kütahya Altıntaş TOKİ’de kurasız satışlar devam ediyor!

Kütahya Altıntaş 3. Etap 512 Konut Projesi kapsamında inşa edilen Kütahya Altıntaş Toki projesinde kurasız satışlar devam ediyor.

9 tane 2+1 alt gelir grubu ve 4 tane 3+1 orta gelir grubu konutun kurasız satışa sunulacağı Kütahya Altıntaş Toki satışları  14 Ekim 2019 – 31 Aralık 2019 tarihleri arasında yapılacak. Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından hayata geçirilen kütahya altıntaş 3 etap toki satış işlemleri TC. Ziraat Bankası AŞ. Altıntaş/Kütahya tarafından yürütülecek.

Alt gelir grubu konut satın almak için müracaatda bulunan kişilerin;
– T.C. vatandaşı olması,
– Başvurulan projenin bulunduğu il sınırları içerisinde 1 (bir) yıldan az olmfakatk koşulu ile ikamet ediyor olması veya il nüfusuna kayıtlı olması,
– Başvuru sahibinin kendisinin, eşinin ve velayeti altındaki çocuklarının Toplu Konut İdaresinden konut satın almamış olması ve tapuda kayıtlı kat irtifaklı/kat mülkiyetli bağımsız bir bölümün veya müstakil konutunun bulunmfakatsı (tarla, bağ, bahçe, köyevi ve işyeri hariç)
– Başvuru tarihi itibariyle 25 yaşını doldurmuş olması gerekmekte olup, ancak, eşi vefat etmiş olan çocuklu dul bayanlarda yaş şartı aranmfakatktadır.
– Aylık hane halkı gelirinin, en fazla net 5.500 TL olması, (Başvuru sahibinin, eşinin ve velayeti altındaki çocuklarının gıda, yol, vs. her türlü aldıkları yardımlar dahil olmak üzere toplam hane halkı aylık net gelirinin en fazla 5.500 TL olması gerekmektedir.) 

Kütahya Altıntaş Toki alt gelir grubu satış duyurusu için Bilgi Almak İçin Arayınız.
Kütahya Altıntaş Toki orta gelir grubu satış duyurusu için Bilgi Almak İçin Arayınız.
Kütahya Altıntaş Toki fiyatları için Bilgi Almak İçin Arayınız.

Kütahya Altıntaş Toki satılık daire ile ilgili gelişmeleri ve haberleri sitemizden takip edebilirsiniz.

Gürmel GYO / www.konutprojehaberleri.com  

KAYNAK

Yazar Hakkında: Gurmelgyo
Yorumlar
Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?
Tema Tasarım | Osgaka.com