Anasayfa » Konut Projeleri » Kuzeyşehir Koru ne zaman teslim?
Kuzeyşehir Koru ne zaman teslim?

Kuzeyşehir Koru ne zaman teslim?

Yücesoy Mühendislik tarafından hayata geçirilecek olan Kuzeyşehir Koru ne zaman teslim sorusunun yanıtını sizler için araştırdık.

Ön talep toplama sürecinde olan Kuzeyşehir Koru ne zaman teslim sorusunun yanıtı şu şekilde; Kuzeyşehir Koru teslim tarihi 2 buçuk yıl sonrası olarak planlanıyor. 

İzmir’de lokasyonu ile dikkat çekeceği düşünülen projede gündoğumu-günbatımı terası, piknik alanları, çocuklar için bisiklet sürebilecekleri doğal aktivite alanları, survivor parkı, havuzun etrafında beach konseptli peyzaj alanı ve yetişkinlerin keyifli vakit geçirebilecekleri yüksek ağaçlarla çevrili sakin koru konseptleri yer alıyor. 3 bin 500 metrekare ticari alana sahip olan Kuzeyşehir Koru İzmir projesinde 716 konut yer alacak.

Yeşil vaha konsepti ile tasarlanan proje Menemen konut projeleri arasında yer alıyor. Menemen bölgesinde hayata geçirilecek olan projede dairelerin büyüklüğü 67 metrekareden başlıyor. 31 bin metrekarelik alanda konumlandırılacak olan projede 4 blok inşa edilecek. 350 milyon lira yatırımla tamamlanacak olan projede 2 + 1 ve 4 + 1 daire tiplerinde 716 konut yer alıyor.

Kuzeyşehir Koru ne zaman teslim sorusu ile ilgili gelişmeleri ve haberleri sayfamızdan takip edebilirsiniz.

Yücesoy Kuzey şehir Koru nerede? Emlak Haberleri Emlak Haber/span>.
Yücesoy Kuzey şehir Koru fiyatlar için Bilgi Almak İçin Arayınız.
Yücesoy Kuzey şehir Koru ön talep formu için Bilgi Almak İçin Arayınız.

Konut Proje Haberleri / Emlak Haberleri

KAYNAK

Yazar Hakkında: Gurmelgyo
Tema Tasarım | Osgaka.com