Anasayfa » Toki » Malatya Darende TOKİ’de 127 konut kurasız satışa çıkacak!
Malatya Darende TOKİ’de 127 konut kurasız satışa çıkacak!

Malatya Darende TOKİ’de 127 konut kurasız satışa çıkacak!

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından hayata geçirilen Malatya Darende TOKİ‘de 127 konut kurasız satışa çıkacak.

Malatya Darende 3.Etap Belediye projesi kapsamında inşa edilen 127 adet konut ön şartsız, kurasız başvuru önceliğine göre konut alma ve seçme olanağı ile Açık Satışa sunulacak.

127 adet 2+1 planında inşa edilen dairenin bulunduğu Malatya Darende TOKİ projesinde konut satışları 13 Ağustos 2018 – 31 Aralık 2018 tarihleri arasında yapılacak. Projede yer alan konutların satış işlemleri TC. Ziraat Bankası AŞ. Darende/Malatya şubesi tarafından gerçekleştirilecek.

Konut satın almak için başvuruda bulunan kişilerin;
– T.C. vatandaşı olması,
– Başvurulan projenin bulunduğu il sınırları içerisinde 1 (bir) yıldan az olmamak koşulu ile ikamet ediyor olması veya il nüfusuna kayıtlı olması şartı kaldırılmıştır.
– Başvuru sahibinin kendisinin, eşinin ve velayeti altındaki çocuklarının Toplu Konut İdaresinden konut satın almamış olması ve tapuda kayıtlı kat irtifaklı/kat mülkiyetli bağımsız bir bölümün veya müstakil konutunun bulunmaması (tarla, bağ, bahçe, köyevi ve işyeri hariç) şartı kaldırılmıştır.
– Aylık hane halkı gelirinin, en fazla net 4500.00 TL olması şartı kaldırılmıştır.

Malatya Darende TOKİ satış duyurusu için Bilgi Almak İçin Arayınız.

Malatya Darende TOKİ fiyatları için Bilgi Almak İçin Arayınız.

Gürmel GYO / www.konutprojehaberleri.com

KAYNAK

Yazar Hakkında: Gurmelgyo
Yorumlar
Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?
Tema Tasarım | Osgaka.com