Anasayfa » Toki » Meram Gödene TOKİ’de 10 adet engelli konutu kurasız satışa çıkacak!
Meram Gödene TOKİ’de 10 adet engelli konutu kurasız satışa çıkacak!

Meram Gödene TOKİ’de 10 adet engelli konutu kurasız satışa çıkacak!

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) hayata geçirilen Meram Gödene TOKİ‘de 10 adet engelli konutu kurasız satışa çıkacak.

Konya Meram Gödene 804 adet Toplu Konut Uygulaması kapsamında inşa edilen 10 adet engelli konutu kurasız başvuru önceliğine göre en az %40 oranında Engelli Raporu olan vatandaşlarımıza Açık Satışa sunulacak.

7 adet 2+1 ve 3 adet 3+1 engelli konutunun satışa sunulacağı Meram Gödene TOKİ projesinde satışlar 21 Kasım 2018 – 31 Aralık 2018 tarihleri arasında yapılacak. Projede yer alan konutların satış işlemleri T.Halk Bankası A.Ş Konya ilindeki yetkili tüm şubeleri aracılığıyla yürütülecek ve Temerküz Nalçacı Şubesi olacak.


TOKİ tarafından yapılan açıklama şu şekilde; “Konut satın almak için başvuruda bulunan kişilerin kendisi, eşi ve velayeti altındaki çocukları üzerine tapuda kayıtlı bağımsız bir konutun bulunmaması, daha önce Toplu Konut İdaresince satılmış bir gayrimenkule sahip olmamış ve daha önce Toplu Konut İdaresinden kredi almamış olmaları” şartları kaldırılmıştır.

Meram Gödene TOKİ satış duyurusu için Bilgi Almak İçin Arayınız.
Meram Gödene TOKİ fiyatları için Bilgi Almak İçin Arayınız.

Gürmel GYO / www.konutprojehaberleri.com

KAYNAK

Yazar Hakkında: Gurmelgyo
Tema Tasarım | Osgaka.com