Anasayfa » Toki » Samsun TOKİ Evleri fiyatları!
Samsun TOKİ Evleri fiyatları!

Samsun TOKİ Evleri fiyatları!

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından hayata geçirilen Samsun TOKİ Evleri fiyatları detaylarını sizler için araştırdık.

Satışların devam ettiği Samsun toki fiyatları dairelerin büyüklüğü ve konumuna göre değişiyor. İşte Samsun TOKİ Evleri fiyatları listesi;

3+1 olarak 221 adet orta gelir grubu ve 2+1 olarak 25 adet alt gelir grubu konutun bulunduğu Samsun Tekkeköy TOKİ projesinde konut satışları 16 Ağustos 2018 – 28 Aralık 2018 tarihleri arasında gerçekleşiyor. Projede yer alan dairelerin satışları T. Halk Bankası AŞ. Kutlukent Şubesi / Samsun tarafından gerçekleştirilecek. Samsun TOKİ satış fiyatları Tekkeköy için Bilgi Almak İçin Arayınız.

3+1 olarak inşa edilen 30 adet dairenin satışa sunulacağı TOKİ Samsun Canik konut satışları 17 Ağustos 2018 – 28 Aralık 2018 tarihleri arasında yapılıyor. Projede yer alan dairelerin satış işlemleri T. Halk Bankası AŞ. Canik Şubesi / Samsun tarafından yapılacak. Samsun TOKİ satış fiyatları Canik için Bilgi Almak İçin Arayınız.

64 adet 2+1 konut, 282 adet 3+1 konut, 50 adet 4+1 konutun yer aldığı Samsun İlkadım TOKİ projesinde dairelerin satışları 13 Ağustos 2018 – 28 Aralık 2018 tarihleri arasında yapılıyor. Projede yer alan konutların satışları T. Halk Bankası AŞ. Canik Şubesi / Samsun şubesi tarafından yapılacak. Samsun TOKİ satış fiyatları İlkadım için Bilgi Almak İçin Arayınız.

Toplu Konut İdaresi tarafından Samsun’da inşaatı devam eden Toki Samsun 2018 projeleri arasında Toki Samsun Vezirköprü projesi yer alıyor.

Samsun TOKİ Evleri fiyatları listesini sizler için derledik. TOKİ Samsun satışları ile ilgili gelişmeleri ve haberleri sitemizden takip edebilirsiniz.

Gürmel GYO / www.konutprojehaberleri.com  

KAYNAK

Yazar Hakkında: Gurmelgyo
Tema Tasarım | Osgaka.com