Anasayfa » Toki » Sincan Saraycık Mahallesi TOKİ’de 403 konut kurasız satışa çıkacak!
Sincan Saraycık Mahallesi TOKİ’de 403 konut kurasız satışa çıkacak!

Sincan Saraycık Mahallesi TOKİ’de 403 konut kurasız satışa çıkacak!

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından hayata geçirilen Sincan Saraycık Mahallesi TOKİ‘de 403 adet konut kurasız satışa çıkacak.

Ankara Sincan Saraycık Mahallesi 1. Bölge, 2. Bölge ve 3. Bölge Kentsel Yenileme Projesi kapsamında inşa edilen 403 adet konut ön şartsız, kurasız ve başvuru önceliğine göre konut seçme/satın alma imkanı ile Açık Satışa sunulacak. Sincan Saraycık Toki satılık daire deçenekleri konut alıcılarına sunulacak.

2+1 nitelikli 403 adet konutun satışa sunulacağı Sincan Saraycık Mahallesi TOKİ satışları 30 Ekim – 31 Aralık 2018 tarihleri arasında yapılacak. Projede yer alan konutların satışları Türkiye Halk Bankası A.Ş. Şubeleri tarafından yapılacak olup, projenin temerküz şubesi Ankara Sincan Şubesidir.

TOKİ tarafından yapılan açıklama şu şekilde; “Konut satın almak için başvuruda bulunan kişilerin kendisi, eşi ve velayeti altındaki çocukları üzerine tapuda kayıtlı bağımsız bir konutun bulunmaması, daha önce Toplu Konut İdaresince satılmış bir gayrimenkule sahip olmamış ve daha önce Toplu Konut İdaresinden kredi almamış olmaları” şartları kaldırılmıştır.

Sincan Saraycık Mahallesi TOKİ satış duyurusu için Bilgi Almak İçin Arayınız.
Sincan Saraycık Mahallesi TOKİ fiyatları için Bilgi Almak İçin Arayınız.

Gürmel GYO / www.konutprojehaberleri.com    

KAYNAK

Yazar Hakkında: Gurmelgyo
Tema Tasarım | Osgaka.com