Anasayfa » Toki » Sincan Saraycık TOKİ Evleri’nde 1250 konut kura ile satışa çıkıyor!
Sincan Saraycık TOKİ Evleri’nde 1250 konut kura ile satışa çıkıyor!

Sincan Saraycık TOKİ Evleri’nde 1250 konut kura ile satışa çıkıyor!

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından hayata geçirilen Sincan Saraycık TOKİ Evleri’nde 1250 konut kura ile satışa çıkıyor.

Ankara Sincan Saraycık Mahallesi 1. Bölge, 2. Bölge ve 3. Bölge Kentsel Yenileme Projesi kapsamında inşa edilen Sincan Saraycık Toki başvuruları 1 Kasım – 16 Kasım 2018 tarihleri arasında kabul edilecek.

3+1 nitelikli 1182 adet konut ve 4+1 nitelikli 68 adet konut olmak üzere toplam 1250 adet konutun kuralı satış yöntemi ile satılacağı Sincan Saraycık TOKİ Evleri projesinde başvurular Türkiye Halk Bankası A.Ş. Şubeleri tarafından alınacak olup, projenin temerküz şubesi Ankara Sincan Şubesidir.

Konut satın almak için başvuruda bulunanların kendileri, eşleri ve velayetleri altındaki çocukları üzerine T.C. sınırları dahilinde tapuda kayıtlı bağımsız konutlarının bulunmaması, kendileri, eşleri ve velayetleri altındaki çocuklarının daha önce Toplu Konut İdaresinden konut satın almamış olması şartları aranacak. Ayrıca Sincan Saraycık Toki başvurusu 2018 kapsamında başvuru sahiplerinde T.C. vatandaşı olma ve 18 yaşını doldurmuş olma şartları aranacak. 

Sincan Saraycık TOKİ sözleşme imzalama tarihi için Bilgi Almak İçin Arayınız.
Sincan Saraycık TOKİ kura sonuçları ile ilgili detaylar için Bilgi Almak İçin Arayınız.
Sincan Saraycık TOKİ satış duyurusu için Bilgi Almak İçin Arayınız.
Sincan Saraycık TOKİ fiyatları için Bilgi Almak İçin Arayınız.

Gürmel GYO / www.konutprojehaberleri.com

KAYNAK

Yazar Hakkında: Gurmelgyo
Tema Tasarım | Osgaka.com