Anasayfa » Güncel » Sur Yapı Topkapı Evleri peşinatsız sabit taksit kampanyası!
Sur Yapı Topkapı Evleri peşinatsız sabit taksit kampanyası!

Sur Yapı Topkapı Evleri peşinatsız sabit taksit kampanyası!

57 bin 407 metrekare inşaat alanı üzerinde inşa edilen Sur Yapı Topkapı Evleri peşinatsız sabit taksit kampanyası başladı.

Sur Yapı tarafında hayata geçiril​en Sur Yapı Topkapı Evleri peşinatsız sabit taksit kampanyası kapsamında peşinatsız, bankasız, ara ödemesiz, vade farksız ve Sur Yapı’dan 60 ay sabit taksit imkanı yer alıyor. 

10 bin metrekaresi ticari alanlara ayrılan Sur Yapı Topkapı Evleri projesinde 224 konut ve 29 mağaza bulunuyor.  8 blok olarak tasarlanan Sur Yapı Topkapı Evleri projesinde dairelerin büyüklükleri 63 ile 248 metrekare arasında değişiyor. Bahçe kullanım alanları dahil projede iki adet yüzme havuzu, fitness salonu, sauna, çocuk oyun alanları, yürüyüş alanları, dinlenme alanları, peyzaj alanları ve kapalı otopark yer alıyor.

Sur Yapı’nın 2017 yılında satışa sunduğu beşinci projesi olan proje toplam 350 bağımsız bölümden oluşuyor. 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 konut seçeneklerinin bulunduğu proje 30 milyon lira yatırım bedeli ile hayata geçiriliyor.

Sur Yapı Topkapı Evleri peşinatsız sabit taksit kampanyası ve Sur Yapı Topkapı Evleri ödeme planı ile ilgili gelişmeleri ve haberleri sayfamızdan takip edebilirsiniz.

Sur Yapı Topkapı Evleri projesi teslim tarihi? Emlak Haberleri Emlak Haber

Sur Yapı Topkapı Evleri projesi nerede? Emlak Haberleri Emlak Haber

Konut Proje Haberleri / Konut Proje Haberleri

KAYNAK

Yazar Hakkında: Gurmelgyo
Tema Tasarım | Osgaka.com