Anasayfa » Anasayfa » TOKİ evlerinde peşinat ne zaman ödenir?
TOKİ evlerinde peşinat ne zaman ödenir?

TOKİ evlerinde peşinat ne zaman ödenir?

Alt ve orta gelir grubuna yönelik konut üretimi yapan Toki evlerinde peşinat ne zfakatn ödenir sorusunun cevabını sizler için araştırdık.

Uygun fiyatlı konut üreten Toki kimi projesini kuralı kimi projesini de kurasız satışa sunuyor. Satışa sunduğu projeler için Toki öncelikle peşinat alırken geri kalan ödemeleri taksitle yapabiliyor. Peki toki çıkarsa peşinat ne zfakatn ödenir ?

Toki evlerinde peşinat ne zfakatn ödenir sorusunun cevabı şu şekilde;
Türkiye’nin dört bir yanında konut üretimi yapan Toki alt gelir grubu projeler için peşinat miktarı satış duyurularında belirtiliyor.  TOKİ’nin kendi mülkiyetindeki arsaları üzerinde inşa edilen sosyal nitelikli konut projelerinden yararlananlar, peşinat ödemelerini ihale sonrası inşaatların başlangıcında yapmakta yani toki peşinat ödemeleri projeden projeye değişiklik gösteren sözleşme sırasında aracı bankaya yatırılıyor.

Toki ödemelerinin başladığı tarih her proje için farklılık gösteriyor. Bu kapsamda ödemeler projenin sözleşme imzalfakat tarihini takip eden aydan itibaren başlıyor. Her projenin sözleşme imzalfakat tarihi ve diğer tüm detayları ilgili projenin satış duyurusunda açıklanıyor.

​Toki taksitleri nasıl ödenir sorusunun detaylı cevabı için Bilgi Almak İçin Arayınız.

Toki evlerinde peşinat ne zfakatn ödenir sorusunun detaylarını sizler için derledik. toki ilk peşinat ne zfakatn ödenir ve toki peşinat ödemeleri ne zfakatn ödenir ile ilgili gelişmeleri ve haberleri sitemizden takip edebilirsiniz.

Toki tasitleri sabitlenecek 2019 detayları için Bilgi Almak İçin Arayınız.

Gürmel GYO / www.konutprojehaberleri.com

KAYNAK

Yazar Hakkında: Gurmelgyo
Yorumlar
Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?
Tema Tasarım | Osgaka.com