Anasayfa » Toki » Uşak Ulubey TOKİ sözleşme imzalama tarihi bugün başlıyor!
Uşak Ulubey TOKİ sözleşme imzalama tarihi bugün başlıyor!

Uşak Ulubey TOKİ sözleşme imzalama tarihi bugün başlıyor!

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) ve Uşak Ulubey Kaymakamlığı tarafından hayata geçirilen Uşak Ulubey TOKİ sözleşme imzalama tarihi bugün başlıyor.

Uşak Ulubey TOKİ sözleşme imzalama tarihi detayları şu şekilde; Uşak Ulubey (89 konut)  2+1 ve 3+1 tipi Asil Konut Alıcıları Sözleşme Programı 15 Ekim 2018 – 23 Ekim 2018 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olup; asil hak sahipleri kendilerine belirtilen gün ve saatte bankada hazır bulunacak.

Ekte yer alan program çerçevesinde Ulubey TOKİ Evleri sözleşme imzalama işlemleri saat 09:00’da başlayacak olup; kişiler kendi imkanları ile T.C. Ziraat Bankası A.Ş. Ulubey Şubesine ulaşım sağlayacak. Uşak Ulubey Kaymakamlık Talep Projesi kapsamında inşa edilen projenin 26 Eylül 2018 tarihinde yapılan kura töreni ile 126 konutun hak sahipleri belli oldu.

Banka’ya giderken;
T.C. Nüfus Cüzdanı veya nüfus cüzdanı yerine geçen fotoğraflı ve onaylı kimlik belgesi ve bu belgenin bir adet fotokopisi ve T.C. Kimlik numarası (Şube tarafından kişinin dosyasında saklanacak).
Sözleşmenin vekâleten yapılması durumunda, adına sözleşme imzalayacak kişi için düzenlenmiş, “Adıma Gayrimenkul Satış Sözleşmesi imzalamaya yetkilidir.” veya “Adıma Gayrimenkul alımı ile ilgili her türlü belgeyi imzalamaya yetkilidir.” ifadesini içeren noter tasdikli Vekâletname ve vekil olan kişinin Nüfus Cüzdanı veya yerine geçen belge.
B1 tipi konut alıcıları, Ulubey Kaymakamlığı tarafından imzalatılan Başvuru Formunun fotokopisini ibraz ederek sözleşme imzalayacaklardır. (Şube tarafından kişinin dosyasında saklanacaktır.).

Uşak Ulubey TOKİ sözleşme imzalama tarihi ile ilgili gelişmeleri ve haberleri sitemizden takip edebilirsiniz.

Ulubey TOKİ sözleşme programı için Bilgi Almak İçin Arayınız.
Uşak Ulubey TOKİ kura sonuçları için Bilgi Almak İçin Arayınız.

Gürmel GYO / www.konutprojehaberleri.com

KAYNAK

Yazar Hakkında: Gurmelgyo
Tema Tasarım | Osgaka.com