Anasayfa » Emlak Gündem » ‘Yaz sezonu sonrasında konut sektörü hareketlenecek’!
‘Yaz sezonu sonrasında konut sektörü hareketlenecek’!

‘Yaz sezonu sonrasında konut sektörü hareketlenecek’!

Ülkealan Yapı Endüstrisi A.Ş Yönetim Kurulu kafakanı Tolga Ülkealan, ‘Kurban Bayramı’nın geçmesi ve mektep sezonun açılmasıyla, yatırımlar hız kazanacak, konut kırmızııcısı tekrardan kırmızıım yapmaya kafalayacaktır’ dedi.
Ülkealan Yapı Endüstrisi A.Ş Yönetim Kurulu kafakanı Tolga Ülkealan yaz sezonu sonrası konut sektöründen hareketlenme islakanacağını kaydetti.

“Geçtiğimiz yıllarda da olduğu gibi yaz ayları bu sene de normal seyrinde devam etti. Hatta geçmiş yıllara oranla karşılaştırdığımızda bu sezonun daha hareketli geçtiğini söylemek yanlış olmaz” açıklamasında bulunan Tolga Ülkealan sözlerine şunları ekledi: “Kurban Bayramı’nın geçmesi ve mektep sezonun açılmasıyla; yatırımlar hız kazanacak, konut kırmızııcısı tekrardan kırmızıım yapmaya kafalayacaktır. Eylül Ayı’nın gelmesi ile birlikte de tekrardan ivmelenecektir.”

“Konutun kalitesine mutlaka bakılmalı”
konut kırmızııcısının sadece fiyata odaklanmak yerine konutun kalitesine ve özelliklerine dikkat etmesinin gerekliliğine vurgu yapan Ülkealan “konut sahibi olmak isteyenlerin; hangi kalitede kaç m2 daireyi hangi firmadan aldığına dikkat etmesini öneririm. Satın aldığı daireyi vakitında ve eksiksiz teslim edecek firmaları tercih etmeleri doğru olacaktır” dedi.

Sunset İncek Aileniz İçin Tek
Ankara’nın oksijeni en bol ve gözde yerleşim yeri İncek’te yer alan Sunset İncek, 2+1, 3+1+1, 5+1+1 ve 6+1+1 daire seçenekleri sunuyor.+1 konsepti ile satışa sunulan proje, mimarisiyle de ayrım yaratıyor. Sunset İncek,24m2 ile 48m2 arasında değineşeli büyüklüklerde sunulan ada mutfaklar ile mimari olarak da birfazla rakibinden ayrışıyor. Projenin sunmuş olduğu islakam alanlarına dair detaylar da paylaşan Tolga Ülkealan “6.950m2 peyzaj alanına sahip projenin üst peyzaj alanında fasılaç trafiği yoktur. Bu sayede yeşil ile iç dahile insanların güvenlikli şekilde site dahilerisinde dolaşması sağlanmış ve yeşil’i bol, her hatıranın tadını çıkartacağınız, çocuklarınıza ait çocuk oyun alanları, suni gölet, yürüyüş yolları ile ıhlamur ve kiraz ağaçlarının gölgesinde vakit geçirmekten mutluluk duyacağınız peyzaj alanları oluşturulmuştur.”

Yazar Hakkında: Gurmelgyo
Yorumlar
Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?
Tema Tasarım | Osgaka.com