Anasayfa » Toki » Zonguldak Çaydeğirmeni TOKİ Evleri satışları bugün başlıyor!
Zonguldak Çaydeğirmeni TOKİ Evleri satışları bugün başlıyor!

Zonguldak Çaydeğirmeni TOKİ Evleri satışları bugün başlıyor!

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) hayata geçirilen Zonguldak Çaydeğirmeni TOKİ Evleri satışları bugün başlıyor.

2+1 planında inşa edilen toplam 299 adet alt gelir grubu konutun satışa sunulacağı ​Zonguldak Çaydeğirmeni TOKİ Evleri satışları 7 Kasım 2018 – 31 Aralık 2018 tarihleri arasında yapılacak. Bu kapsamda Devrek Çaydeğirmeni Toki satılık daire seçenekleri konut alıcılarına sunulacak.

Zonguldak Devrek Çaydeğirmeni 427 Konut Projesi kapsamında inşa edilen projede yer alan konutların satış işlemleri TC. Ziraat Bankası AŞ. Devrek/Zonguldak şubesi tarafından yürütülecek.

Konut satın almak için başvuruda bulunan kişilerin;
– T.C. vatandaşı olması,
– Başvurulan projenin bulunduğu il sınırları içerisinde 1 (bir) yıldan az olmamak koşulu ile ikamet ediyor olması veya il nüfusuna kayıtlı olması,
– Başvuru sahibinin kendisinin, eşinin ve velayeti altındaki çocuklarının Toplu Konut İdaresinden konut satın almamış olması ve tapuda kayıtlı kat irtifaklı/kat mülkiyetli bağımsız bir bölümün veya müstakil konutunun bulunmaması (tarla, bağ, bahçe, köyevi ve işyeri hariç)
– Başvuru tarihi itibariyle 25 yaşını doldurmuş olması gerekmekte olup, ancak, eşi vefat etmiş olan çocuklu dul bayanlarda yaş şartı aranmamaktadır.
– Aylık hane halkı gelirinin, en fazla net 4500TL olması, (Başvuru sahibinin, eşinin ve velayeti altındaki çocuklarının gıda, yol, vs. her türlü aldıkları yardımlar dahil olmak üzere toplam hane halkı aylık net gelirinin en fazla 4500TL olması gerekmektedir.)  

Zonguldak Çaydeğirmeni TOKİ Evleri fiyatları için Bilgi Almak İçin Arayınız.
Zonguldak Çaydeğirmeni TOKİ Evleri satış duyurusu için Bilgi Almak İçin Arayınız.

Gürmel GYO / www.konutprojehaberleri.com

KAYNAK

Yazar Hakkında: Gurmelgyo
Tema Tasarım | Osgaka.com